środa, 9 stycznia 2008

"On dał jej kwiaty i chodzili po wodzie a potem odjechali na zachód" - promujemy się - Suwalszczyzna (Dawna??) na różowo

Zapraszamy na Suwalszczyznę do Baśniowej Krainy. Czas tutaj stoi w miejscu, ludzie są uczynni i zawsze uśmiechnięci , jeziora czyste a ziemia tania jak "goła zośka".

zdjęcie zamówione i wykonane do promocji regionu przez jedną z gmin :) autor pragnie zachować anonimowość co też czynimy3 komentarze:

renia pisze...

Taaaa... żeby oni kwiatem młodzieży choć byli. A jeśli nie mogli być onym kwiatem ( bo on wójtowym potomkiem, a ona Pani z GS wnuczką)..., to żeby może... np;...stali w pozie, jak na pomniku robotnika i kołchoźnicy czy jakiej inszej innej .... A tak, co ?... Sugerują że.... ja wiem? Że z Zufalztrzysny się nie da uciec? Czy może, że rodzina uczucia ich wzajemnego nie akceptuje? I że w związku z tym, jedynym wyjściem dla nich- rzucić się w owe anonimowe, pełne dzikich bestii, złowieszcze odmęty ?

woytek pisze...

"a ziemia tania jak goła zośka" - tak tanie, że nabywca po transakcji pozostaje jak "goła zośka".

pozdrawiam
w.

Jerzy pisze...

Trudna to sprawa, promowanie. Jak widzę takie i temu podobne fotografie mam wrażenie że to jest niezrozumiała ( pięknota ) nienaturalnych ujęć sztucznych sytuacji. Czasem lepiej pokazać to co jest jakim jest. Natura zawsze się broni. Choćby sam kamień. itp. Uciekają ludzie ucieka czar miejsc, zmienia się Suwalszczyzna acz nie sama to ludzie ją zmieniają. Tylko szkoda że po fakcie często powrotu niema. Trzeba temu zaradzić i na początek mówić pisać, jest szansa że coś się ochroni.
Bo nie wszystko zostało poprawione nieodwracalnie.
To zdjęcie dobrze ilustruje etap na jakim jesteśmy.