piątek, 21 marca 2008

Allelujka 2008

W tym roku dwie grupy kolędnicze w okolicy Głuszyn-Żłobin-Jeziorki. Młodzież młodsza rusza o dziesiątej ponoć. Młodzież podstarzała około 15 zbiera się w okolicy Sołtysa. Pierwszego dnia świąt rzecz jasna. Chętnych do grupy starszej zapraszamy. Z braku czasu próby głównie wirtualne, zainteresowanym empetrójki z repertuarem mogę rozesłać drogą mailową. Chyba znowu przyjdzie nam kolędować wiosennie w zaspach śnieżnych.

2 komentarze:

Anka pisze...

Wszystkom milosnikom oraz sympatykom Suwalszczyzny, adminom i wspoltworcom Stowarzyszenia Krusznia skladam najserdeczniejsze zyczenia zdrowych,radosnych i spokojnych Swiat Wielkiej Nocy,smacznego jajka ,mokrego dyngusa a takze odpoczynku w rodzinnym/przyjacielskim gronie.Niech kazdy z was wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej,kazdego dnia znajdujac chwile czasu dla siebie i dla swoich bliskich.Niech kroliczek przyniesie wam w prezencie to,czego najbardziej pragniecie.To "cos" nie musi byc ani widoczne ani dotykalne,moze nawet nie pachniec ale niech bedzie czyms bez czego mozna lecz nie warto zyc ......

Konrad pisze...

,,ALLELUJA ALLELUJA" ...
W niedziele rano słoneczko wschodzi,panna Maryja z dzieciątkiem chodziło,jednego miała i tego żydom na mękę oddała,żydzi schwycili do krzyża przybili,niebo się raduje ziemia się tryfuję, ja te tryfy podnoszę i o włócebno proszę,nie proszę o ciele bo to za wiele nie proszę kozę bo kąndźiałki nie włożę,lecz proszę o kiełbasę co trzy razy się opaszę ,dziesiątek jaj do tego i pół litra wesołego!! co nam boże amen daj!!!