środa, 24 lutego 2010

WypowiedzWypowiedz Józefa Stankiewicza (Wójta Gminy Krasnopol) emitowana w " Radio 5 ".

Jednostronna wypowiedz.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na ten temat jak to było - zapraszamy do zapoznania się z historią.
Znajdziesz informację w urzędzie Konserwatora Zabytków w Suwałkach i na naszym blogu.

P.S.
Przypominamy

1. Jednoosobowa decyzja wójta o "zabiegach pielęgnacyjnych" na terenie parku w Krasnopolu.
2. Zapytanie Stowarzyszenia Krusznia o zgodność z prawem.
3. Negatywna opinia Konserwatora Zabytków o działaniach wójta na terenie parku.
4. Jednostronne wypowiedzi wójta w mediach, nie potwierdzone informacje o zablokowaniu inwestycji ( Placu zabaw dla dzieci ) która jakoby miała być zrealizowana w 2010 roku.
5. Personalne ataki wójta ( pochodzenie - Barszczowa Góra ) na osoby zamieszkałe z dziada pradziada w Krasnopolu, którym zależy na poszanowaniu tradycji i historii swojej miejscowości.

9 komentarzy:

M pisze...

bardzo mi się podoba nowa nazwa Stowarzyszenia :) "Stowarzyszenie 'Banda Krusznia' " to brzmi nieźle :)))

Monika Karpowicz pisze...

i tym sposobem wkraczasz na arenę polityczną :)chcąc, nie chcąc ktoś przysporzył Ci od razu politycznego kapitału łyczek :)

Trombik pisze...

To nie polityka tylko realny problem moim zdaniem.
No nie?

lutek pisze...

Każde wystąpienie przeciwko władzy będzie nazywane przez jednych politką, przez innych szkalowaniem, a niektorzy zobaczą problem. Każdy widzi to co mu wygodne, ale czasem dobrze przyjrzeć się źródłom i motywom sprawy, tam prawda ukryta.
Albo łykać, łykać.

Unknown pisze...

Nie obojętni. Nie pokorni !!!! Rozmowa i dialog, jedyne co można robić na blogu. Najgorzej jak tylko się mówi lub tylko - słucha się innych. A polityka to bardzo wątła i słaba tradycja.

miastowy pisze...

Ot demokracja... o nia walczylismy, dzieki czemu mozna sie sprzeciwiac jednoosobowym decyzjom woojta, co nie? Bo i prywatnie i stowarzyszenie i Banda i Wanda.

Monika Karpowicz pisze...

Wyzwanie przeciwnika z imienia na radiowej antenie to już jest polityka :) A czy łykniecie nieco, czy nie, decyzja należy do was. Moim zdaniem to szansa na pokazanie problemu tym, co nie chwytają w lot

lutek pisze...

Jakiego przeciwnika?
„Dowiedziawszy się, że ktoś z niego szydzi, Arystoteles stwierdził: ”Skoro mnie nie było, mógł mnie nawet wychłostać.” (Diogenes Laertios, Żywoty i poglądy… V, 9)

Monika Karpowicz pisze...

:) nie zabolało? nie pobodły słowa z radia? tym lepiej. ale obstaję przy potrzebie jawniejszego działania "Bandy" na rzecz uświadomienia sąsiadom co mogą stracić, co im sprzed nosa znika. i nieważne, polityka to, czy nie polityka :)